Що робити, якщо гроші закінчаться, а карантин - ні? Ідеї від ЗіброваВже четвертий тиждень українці сидять вдома через карантин, який введений у зв'язку зі спалахом пандемії коронавірусу. Більшість людей вимушено пішли у відпустку своїм коштом і живуть на заощадження. Та чи на довго вистачить тих грошей, адже обмежувальні заходи будуть діяти до 24 квітня, але вже з'явилася інформація про можливе продовження до 15 травня?


Відомий український співак Павло Зібров, який також дотримується режиму самоізоляції у своєму заміському будинку, не падає духом і шукає варіанти заробітку навіть у таких умовах. Своїми ідеями він поділився з журналістами.


"Нам усім потрібно якийсь час просто протриматися. Ми вже два тижні живемо на дачі. У нас є шматочок городу, тому якісь запаси є. У погребі є і картопля, і буряк. Якісь гроші залишилися - дістаємо з-під подушки. А так, в принципі, ситуація непроста."Як розповідає головний вусань країни, великих заощаджень у його родини немає, адже останні два роки він активно інвестував у свій розвиток у шоу-бізнесі. Крім того, у березні співак видав зарплати своїй команді.

Однак співак впевнений, що така ситуація скоро закінчиться і всі почнуть заробляти, як і раніше.


"Дай боже, на хліб заробимо. Якщо немає, що робити? У мене є город, є сад, будемо займатися сільським господарством. Я вже цілий тиждень працюю в саду, обрізаю дерева і чагарники. Все добре перезимувало. Дружина Марина квітами займається. У нас в ставку є карасі, збираюся запустити ще товстолоба і білого амура. Залишилося тільки десь хороший самогонний апарат взяти (сміється). Будемо виживати.",- наголосив Зібров.


Інформацію надано ukrrain.com


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2020 All rights reserved by Music Relations INC.

Proudly created by BFG iTech

  • YouTube - Black Circle
  • SoundCloud - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle