Вегани: хто такі і що насправді їдять


Вегани – таємнича субкультура чи дієтична мода? Розвіюємо міфи та легенди: 23 цікавих факта про культуру та філософію веганства наводимо нижче.

1. Вегани не використовують м’ясо, рибу, яйця, молоко і молочні продукти, желатин, бджолиний віск, кармін, мед (правда, це спірно), хутро, шкіру, шовк, вовну і перли.

2. Найчастіше веганами стають по етичним причинам, але іноді переходу на веганство сприяє стан здоров’я, турбота про екологію і ін.

3. Проміжний етап у вигляді вегетаріанства зовсім не обов’язковий, багато стають веганами відразу. у мене, правда, був період вегетаріанства (півроку)

4. Якщо раптом хто не знає: вегетаріанство – відмова від м’яса і риби; веганство – відмова від усього перерахованого у п.1. Вегетаріанство ділять на лактовегетаріанство (не використовуються яйця) і лактоововегетаріанство (використовуються яйця і молочні продукти)

5. Відомі вегани: Пол Маккартні, Білл Клінтон, Бред Пітт, Джонні Депп, Джаред Лето, Наталі Портман

6. Якщо ви збираєтеся переходити на веганство, раджу звернути увагу на бобові. вони є повноцінною альтернативою м’ясу. Щоб бобові краще засвоювалися, їх необхідно вживати з овочами. Особисто я обожнюю нут і сочевицю.

7. Мої друзі були вкрай здивовані, коли дізналися, що тестування косметичних засобів на тваринах – це не “припудрити носик кролику”.

8. При бажанні веганство може бути бюджетним, всупереч думці про те, що це для багатих. Особисто я з переходом на рослинне харчування стала витрачати менше грошей на їжу. Плюс до цього, веганство не завжди означає здорове харчування.

9. Так, веганам дійсно необхідно приймати добавку B12, але це зовсім не означає, що веганство протиприродно. Cправа в тому, що це єдиний вітамін, синтезований виключно мікроорганізмами, а бактеріям подобається м’ясо. тому B12 присутній в пжп.

10. Завдяки веганству я відкрила для себе багато незнайомих раніше продуктів і смаків. наприклад, я не знала про існування такої чудової закуски, як хумус, не пробувала приголомшливий кави на рослинному молоці, не звертала уваги на авокадо.


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2020 All rights reserved by Music Relations INC.

Proudly created by BFG iTech

  • YouTube - Black Circle
  • SoundCloud - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle