На зйомках свого нового кліпу Наталка Карпа стала жінкою-поліцейським


Популярна співачка, заслужена артистка України - сонцезалежна Наталка Карпа презентує новий кліп на пісню “Ти мій тип”.

Для зйомок відеороботи Наталка приміряла на себе форму поліцейського та сіла за кермо патрульного автомобіля. А наприкінці зйомок влаштувала танці з 120 курсантами Національної поліції України.

Такий крок артистка зробила для того щоб підтримати та почати популяризацію нової поліції.

“Поліція в Україні працює лише 2 роки. І звичайно знаходяться люди, які мають нарікання до роботи органів виконавчої влади. Але я все більше чую схвальних відгуків, та і сама вже склала своє враження. Статистика вказує на те, що зараз довіра до поліції є набагато більшою, ніж то було раніше. Тому мені захотілося підтримати роботу людей, які захищають та оберігають нас 24 години на добу, 7 днів на тиждень.” - прокоментувала Наталка. Також співачка зізналася, що цим кліпом хотіла привернути увагу до питання гендерної рівності. Так, наприклад, за статистикою отриманою на кінець 2017 року сказано, що в українській поліції служить 22% представниць прекрасної статі. “Я на власні очі побачила, що жінки на рівні з чоловіками проходять підготовку, ночують в казармах, отримують та мають при собі табельну зброю, тощо. Тому тут жінки несуть на собі таку ж відповідальність, несуть свою службу і це також викликає великої поваги. Бо в наших головах вже склався стереотип, що подібні служби саме для чоловіків.” - поділилася співачка.

Цікавим фактом є те, що для зйомок команді потрібно було отримати безліч дозволів, один із них на перекриття значної частини Дарницького моста. На цій локації відомий на всю країну зачинатель руху стантрайдерів Андрій Головня та ще три байкери робили екстремальні трюки. Останньою локацією став Департамент патрульної поліції, де на головну героїню чекав сюрприз - 120 курсантів влаштували великий флешмоб на честь Наталки. “Флешмоб готували близько 3-х днів, це було дещо довше ніж зазвичай, тому що в кліпі знімалися не професійні танцюристи, а справжні курсанти. Захват та радість, коли вони мене вперше побачили у формі читалися в їх очах, тому, не зважаючи на пізні зйомки, натхнення працювати мене не покидало до кінця! Коли режисер сказала: “Стоп. Зйомки завершені” - ми зробили фінальну фотографію, на якій було близько 200 чоловік. Мушу визнати, що по цьому показнику це наймасштабніший із моїх кліпів.” - розповідає співачка.

Нагадаємо, нещодавно Наталка Карпа презентувала пісню “Ти мій тип”, яка увійшла до нового альбому “Сонцезалежна”. Зараз співачка готує концерт-презентацію альбому, який планується на осінь цього року. Режисер кліпу “Ти мій тип” - Тата Белініна.

#URCRadio #НаталкаКарпа #Тимійтип #Премєра #URCNews #URCRadioChicago #Chicago #Слухайукраїнське #Ukrainianmusic

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2020 All rights reserved by Music Relations INC.

Proudly created by BFG iTech

  • YouTube - Black Circle
  • SoundCloud - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle