33 відомих українця пріймуть участь у масштабному соціальному проекті «Коли тиша заговорила»


Навесні 2018 року в Україні стартував проект «Коли тиша заговорила», ініційований громадською організацією «Відчуй», яка вже понад 7 років системно допомагає людям із порушеннями слуху. Масштабна ініціатива покликана звернути увагу на проблему нечуючих людей і тих, хто втрачає слух, а це більше 3-х мільйонів українців. Загалом у рамках проекту «Коли тиша заговорила» відбудеться понад 10 ініціатив – від освітньої програми для дітей до соціальних експериментів із зірками та лідерами думок. Стартом проекту стала фотозйомка «Зіркова абетка», в якій взяли участь 33 відомих українця, серед яких Віра Брежнєва, Володимир Зеленський, Маша Єфросініна, Юрій Горбунов, Настя Каменських, Сергій Бабкін та інші.

«Ідея проекту виникла більше 6-ти років тому. Зараз я дивлюся на фотосесію із зірками і розумію, що він починає жити своїм життям. Ми хочемо, щоб «Зіркова абетка» опинилася у кожній школі. І тоді дитина, яка збирається потролити однокласника зі слуховим апаратом, можливо, замислиться. Ми хочемо змінити ставлення суспільства до нечуючих. Щоб люди не соромилися того, що з ними відбувається, і за прикладом інших знаходили вихід із важкої життєвої ситуації. Колись мені це вдалося, і, можливо, мій приклад допоможе іншим»розповідає засновник громадської організації« Відчуй» Андрій Пишний.

Натхненний ініціативою організації «Відчуй», Артем Пивоваров написав неймовірну пісню, яка стала музичним вираженням цієї важливої для українського суспільства теми.

Сингл «Відчуй» стане головною піснею-меседжем громадської організації «Відчуй». Прем'єра пісні відбудеться 5 вересня. У рамках проекту також пройшов перформанс «Тиха Опера» у Національній Опері України.

Під час знаменитої Опери «Набукко» глядачі у залі відчули, як це – жити у світі без звуків. Жити у світі тиші.

#Відчуй #АртемПивоваров #АндрійПишний #URCNews #ВераБрежнева #НастяКаменських #НастяКаменских #URCRadio

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2020 All rights reserved by Music Relations INC.

Proudly created by BFG iTech

  • YouTube - Black Circle
  • SoundCloud - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle