Есе від YULIYA RÓZNEN та прем'єра різдвяної пісні


YULIYA RÓZNEN - українська співачка, фіналістка Хіт-конвеєру(2019) та ГОЛОСУ країни (2017), проекту - Суперзірка (2011), авторка пісень - Уява, Різдво, Sphera та 2 Полюси. Мій перший досвід на великій сцені — конкурс «Ранкова зірка». І відразу перемога! У 2004-му вступила в Черкаське музичне училище на факультет народних інструментів. І тільки тут я закохалася в бандуру по-справжньому. А ще, по-справжньому захотіла співати естрадні пісні. Працювала в «Черкаської капелі бандуристів», пізніше стала її солісткою. А в 2013-му році закінчила Львівську Національну Музичну Академію ім.М.Лисенка — і теж по класу бандури.

У 2017-му році вирішила взяти участь у вокальному шоу «Голос Країни». Підбираючи репертуар, зупинилася на «Спи собі сама» Скрябіна. Прийшла ідея заспівати з бандурою…

Мій вибір зацінила вся країна, а тренером став Сергій Бабкін. Стоячи на тій сцені і слухаючи овації залу, я зрозуміла, що це моє, це — сенс мого життя. Сцена «Голосу» змусила мене по-справжньому повірити в себе, розставила всі крапки над «i» — я почала сама писати пісні.

Сьогодні, я — українська співачка, композитор, артист, щаслива дружина і мама, і, можливо, незабаром, актриса. Співпрацювала з групою ATHOM: можна сказати, що ми з ними були— колаборація. Спільно з хлопцями написали трек «Уява» та «Sphera».

А в цьому році я вирішила розпочати сольну кар'єру, як Юлія Рознен з дебютним піснею #2 полюси. Цю пісню я написала з чоловіком.

25 серпня стала фіналісткою масштабного конкурсу "Хіт конвеєр 2019" за підтримки каналу М2, де з піснею #2полюси не залишила байдужим журі та глядачів Співочого поля.

Я не зупиняюсь на досягнутому і вірю в диво. Мені подобається, коли дощ, ковдра і сім’я поруч. Моя мрія — зробити світ добрішим і допомагати діткам-сиротам, влаштовуючи благодійні концерти.

 

Музична новинка:


68 views0 comments