Цікаві факти про уста людини


Губи є неодмінним елементом нашого тіла. Лише на хвильку уявіть, наскільки кумедним було би наше обличчя, якщо забрати губи, вигляд наш був би точно якимось нерозумним. Людські уста бувають різних форм і розмірів. Деякі з них більші, деякі менші, а деякі просто неймовірно привабливі. Чи задумувались ви хоча би раз в житті, наскільки унікальними і корисними для нас є наші губи, адже без них людина не змогла би свистіти, потягувати коктейлі через трубочку, цілуватись і т.д. Тому деякі цікаві факти про уста просто необхідно знати!

Устами цілуватись надзвичайно приємно

Губи мають понад мільйон різних нервових закінчень, що робить їх одними із найбільш чутливих частин тіла. Вони насправді в 100 разів більш чутливі, аніж кінчики наших пальців. Ось чому ми так обожнюємо поцілунки, адже це неймовірно чуттєво і приємно.

Краса "бантиків Купідона"

Подвійну криву лінію нашої верхньої губи або двох найвищих точок, найбільш близьких до нижньої частини нашого носа, ласкаво називають бантиком. Як відомо, Купідон – це бог любові, прихильності і привабливості. Коли справа доходить до губ, складати губи бантиком вважається дуже привабливим. А хто не хоче, щоб отримати удар однієї із стріл Купідона?

Червоний і рожевий – кольори любові

Здорові губи мають рожевий колір, червоний або рожевий відтінок. Шкіра на наших губах неймовірно тонка і має тільки від трьох до шести шарів клітин, в той час як інша частина тіла має 16 шарів. Через це, ми можемо побачити капіляри або кровоносні судини, які надають нашим устам червоного і рожевого тонів. Звичайно, чим світліша шкіра, тим насиченіший колір губ.

Наші губи ніколи не пітніють

Це вірне твердження, наші губи не мають потових або сальних залоз, тому вони не пітніють взагалі. Це робить їх ще більш привабливими. Єдиним недоліком є ​​те, що вони не мають захисних масел, їх шкіра легко може стати сухою і потрісканою, тому необхідно слідкувати за нашими устами, особливо взимку користуватись спеціальними бальзамами для губ.

Наші губи потерпають від сонця

На жаль, губи людини неймовірно чутливі до пошкоджень від сонця. Насправді, вони більш схильні до пошкоджень, ніж будь-яка інша частина нашого тіла, тому не слід забувати про сонцезахисні креми для губ при частому попаданні сонячних променів.

Губи виражають емоції

Вже давно стало відомо, що наші губи можуть сказати комусь, якщо ми щасливі через посмішку або сумні через насупленість. Вони можуть навіть передати, коли ми роздратовані через стиснутість губ і є ідеальним комунікатором навіть перш, ніж ми почнемо говорити.

Наші губи абсолютно унікальні, як і відбитки пальців. На світі не можна знайти двох абсолютно однакових відбитків губ.

#уста #цікавіфакти

24 views0 comments