Син Віктора Павліка створив власний гурт


Днями в Києві, відбулася презентація нового музичного гурту під назвою TWO KOOMS. В рамках заходу також пройшла презентація першого кліпу і концертної програми бенду.

TWO KOOMS - це новий проект за участю артиста Олександра Павлика спільно з композитором Ярославом Микитиним.

"Ми з Ярославом дружимо дуже давно, і дійсно є кумами, тому над назвою довго думати не довелося, все просто - два кума. А ще також просто, як і наша музика. Вона зі змістом, але з дуже простими і словами які легко запам'ятати" - розповідає Олександр.

Група працює в напрямку хіп-хоп, -фанк, -поп. Створення такого проекту стало можливим завдяки Дмитру Говоренко, який став продюсером гурту, який до речі теж кум Павлика.

Концерт TWO KOOMS став стартом проекту на українській сцені.

Варто відзначити, що в цей вечір гості презентації змогли оцінити не тільки програму і новий формат на українській сцені, а й отримати насолоду від прем'єри першої відео роботи, режисером якої став Дмитро Мухін.

Кліп знятий на трек "Мерседес". Це пісня про спорт і різні життєві ситуації, відео ряд надав їй ще більшого настрою, та підкреслив посил.

Серед гостей заходу були помічені Олександр Кривошапко, Влад Сотников, Олег Борщевський, Поль Манондіз, Дмитро Мухін, співачка Kuptsova, Геннадій Крупник, гравці зіркової футбольної команди Маестро та ін.

#URCRadio #Чікаго #ВікторПавлік #ОлександрПавлік #TwoKooms

21 views1 comment