SHADU випустила пісню-маніфест про токсичні відносиниСпівачка SHADU в новій пісні «Не делай мне волны» вирішила гучно підняти тему токсичних відносин. До слова, вся творчість співачки побудована на мотивації і підтримці жінок.

«Не делай мне волны»: співачка відверто говорить тет-а-тет зі своїми почуттями, розмірковує і переконує себе, що в першу чергу, власне "Я" і почуття впевненості дуже важливі.

«Це історія про токсичність і залежність у відносинах. Моя героїня прекрасно розуміє, що чоловік не готовий на серйозні рішення та стосунки. Він з'являється тоді, коли хоче. Проте, як тільки у неї зароджуються нові відносини, він відразу стає на шляху, так як не може її відпустити. Тому все її життя як на хвилях - то вгору, то вниз », - каже артистка


Звучання нової пісні, як і попередні SHADU довірила саунд продюсеру Вадиму Пороткову (Meyer Rekordz), який кожного разу дивує! Ліричну композицію співачка підкріпила mood-video, яке швидкими темпами поширюється її шанувальниками.

До речі, нову пісню співачка записувала в мікрофон, яким користуються топові артисти, такі як: The weekend, Dua Lipa і інші .


10 views0 comments