Сексуальна Олена Лавренюк планує всеукраїнську авантюру. ПРЕМ'ЄРА тизеру


Сьогодні, 12 вересня, відбулась прем’єра офіційного тизеру авантюрної комедії «11 дітей з Моршина», де головну роль виконала українська актриса театру і кіно Олена Лавренюк. Вже доступні перші кадри однієї з головних українських кінопрем’єр початку наступного року – фільму «11 дітей з Моршина». Роль головного персонажа фільму – Сніжани належить Олені Лавренюк, а що ж вона буде робити, можна здогадатись з короткого тизеру. Коротко про фільм: Всім відомо, що Моршин був заснований на місці падіння метеорита, який багатий на рідкісний метал - осмій. В бажанні заробити легкі гроші, працівниця Сніжана вирішує обдурити всіх і заволодіти коштовним об’єктом. Все б нічого, якби на її шляху не з’явилися 11 дітей з Моршина. Згуртувавшись в єдине ціле заради єдиної мети, вони розпочинають боротьбу з несправедливістю. Чим закінчаться пригоди і чи вдасться Сніжані реалізувати задумане, дивіться у кіно.

Дата релізу фільму: 3 січня 2019 року. У фільмі також знялись: Ада Роговцева, Володимир Горянський, Гарік Корогодський, Олександр Скічко, Ольга Фреймут, Анатолій Анатоліч, Сергій Бабкін, Сніжана Бабкіна, Ксенія Жданова, Олександр Піскунов, Лєра Дідковська та ватага дітей з Моршина. Официйній тизер:

#АдаРоговцева #ВолодимирГорянський #АнатолийАнатолич #ОлександрСкічко #КсеніяЖданова #СергійБабкін #ОльгаФреймут #ОленаЛавренюк #11дітейзМоршина #URCRadio #URCNews

43 views0 comments