Юний рекордсмен з України збирає кубик Рубик за 12 секунд


Сергій Гоюк збирає кубик Рубика за 12 секунд. Він один з наймолодших в Україні збирачів кубика Рубика на швидкість.

"Ходив більш, як на 15 гуртків. Відвідував танці, малювання, співи, англійську. Нічого не подобалось. Вирішив займатися сам. Перший кубик Рубика довго не міг зібрати. А коли вдалося, то сподобалося. Зараз в мене 65 зібраних головоломок.

На деякі конструктори відкладаю свої кишенькові гроші. Уже зібрав кубик з 12 сторонами, на кожній з яких - 25 елементів. Зараз моя ціль - збирати головоломку 3 на 3 за п'ять секунд", - каже 9-річний Сергій Гоюк з Чернівців.

Хлопець бере участь у міжнародних змаганнях із складання кубиків на швидкість.

"Після першого класу на літніх канікулах Сергій шукав собі заняття. Купила йому першу піраміду. Ніхто не знав, як її зібрати. Син знайшов відеоуроки і сам склав. Потім попросив купити іншу. Демонстрував гарні результати швидкості. Збирав одну, а ми вже замовляли наступну. Коли умів складати більше 30 головоломок, почав проводити майстер-класи для дітей. На свої перші змагання у Львові потрапив через два місяці занять. Зустрівся зі своїми кумирами з "Ютубу". Брав участь у конкурсі, де треба було оглянути головоломку і записати найменшу кількість кроків, за які її можна скласти. Учасників у його віковій категорії мало, а змагатися з дорослими складно", - каже Оксана Гоюк, мама хлопця.

#новини #кубикРубик

11 views0 comments