5 дивних професій, які приносять хороший дохід!


Анкети з пропозиціями від роботодавців за професіями нижче навряд чи можна знайти на українських сайтах, а жаль. Між іншим, відповідно до загального закону економіки (і не тільки), який свідчить, що чим менша пропозиція, тим більший попит, працівники цих професій дуже навіть непогано заробляють!

1. Мисливець за зміїною отрутою

"Зміїні доярки" витягають отруту з найнебезпечніших в світі змій, таких як гримуча змія і кобра. Отримана отрута використовується для створення протиотрут для лікарень і лабораторних досліджень та продається приблизно по 1000$ за грам.

2. Професійна подружка нареченої

Вона нічим не відрізняється від справжньої, але набагато більш діяльна і корисна в такий важливий і стресовий день, як весілля. Свого роду особистий помічник, який вирішить численні проблеми і при цьому прикрасить собою свято і добре вийде на фотографіях. Отримують такі подружки нареченої від 300 до 2000$ за весілля.

3. Перестановщик айсбергів

Робота з айсбергами стала офіційною професією після трагедії Титаніка в 1912 році. Міжнародний льодовий патруль, який курсує в океані, відстежує траєкторії дрейфування великих айсбергів і зіставляє рекомендовані маршрути. У разі потреби, можуть і посунути який-небудь небезпечний айсберг.

4. Плакальщик

Професійний плакальник прийде на похорон і уб'є всіх присутніх глибиною свого горя. Англійська компанія "Найми плакальника" надає фахівців за ціною приблизно 70$ за дві години невтішних стогонів і відчайдушних ридань.

5. Інструктор собачого серфінгу

Основам серфінгу можуть навчити не тільки Вас, але і Вашого пса. Парні заняття для власника і його вихованця або навіть спеціальні класи тільки для собак – радості підкорення хвиль повинні бути доступні кожному.


7 views0 comments