Полякова розповіла, скільки коштує випуск пісні в українському шоубізіУкраїнська співачка Ольга Полякова розповіла про свої витрати на розвиток в українському шоубізі, зокрема зазначила, що створення однієї пісні становить в Україні не менше 100 тис. грн.

Про це довгонога співачка розповіла в одному зі своїх інтерв'ю.


"Шоу-бізнес - це дуже дорогий бізнес. Щоб зробити одну пісню - просто одну пісню - потрібно мінімум 100 тис. Грн. Це купити її, зробити аранжування. Це дуже дорогий бізнес. Це костюми, постановки - це шоу. Тому, щоб його містити, потрібно дуже багато заробляти, а виходить, якщо ти не будеш вкладати, ти не будеш нагорі - там, де повинен знаходитися, якщо говорити про топовом артиста ", - сказала вона.

Вона зазначила, що створити пісню - "не просто так, що ти сів будинку, зіграв на самограйке пісеньку і випустив"."Щоб випустити один трек - це потрібні шалені гроші", - підкреслила співачка.


На додаток, через ситуацію з коронавірусом, а відповідно й відсутність заробітку, співачка вже стала економити та рятується лише YouTube та Instagram-каналом.


"По-перше, я повністю згорнула весь продакшн по музиці. Ми повинні були знімати кліп, ось прямо зараз. Його зараз знімати немає сенсу і неможливо, тому що на знімальному майданчику повинно бути мінімум близько 70 осіб. Це абсолютно неможливо. Потім, це ж все коштує великих грошей, а при тому, що у нас немає припливу, ми цього не можемо робити. І тому я так судорожно веду свій YouTube-канал, Instagram-канал, щоб хоч десь мене могли бачити мої люди, глядачі, які хочуть мене десь спостерігати, тому що тепер у мене немає можливості за допомогою пісень, своєї музики бути у них в play-листах, тому що все це дуже дорого коштує ", - пояснила Полякова.

11 views0 comments