ПРЕМ'ЄРА! Гітарист Орест Галицький розпочав сольну кар’єру і презентував дебютний кліп


Відомий український гітарист Орест Галицький вперше заявив про себе, як сольний виконавець та презентував авторський трек і дебютний видеокліп.

До цього часу спостерігати за творчістю хлопця можна було лише в командах таких відомих артистів, як Ірина Білик, гурт DZIDZIO та багато інших.

Також він написав безліч треків, зробив сотні аранжувань та акомпанував величезній кількості не менш відомих селебрітіс.

Відомо, що в Ореста та його друзів-музикантів вже була спроба об'єднатися та створити новий гурт, але вона не мала бажаного успіху.

І от вже сьогодні він дійшов того самого важливого моменту в його житті, коли може з впевненістю сказати, що готовий стати першим сольним гітаристом в Україні!

“Time to think” - саме таку назву має перший сингл артиста, в якому він вирішив за допомогою гітари та віртуозного володіння нею продемонструвати магічні можливості музики, під час звучання якої ідеально думати, мріяти та відпочивати. Таку ідею має і одноіменна відеоробота гитариста. В ній Орест показує двох абсолютно різних людей, незнайомих один одному, які хочуть та вміють мріяти.

«Як відомо, в успішних людей практично немає вільного часу для того, щоб просто відпочити та помріяти. - розповідає Орест. - Навіть, якщо він і є, то його займають думки про роботу, бізнес та плани на майбутнє. Трек “Time to think” допоможе вам поринути у свій внутрішній світ, абстрагуватись від буденних проблем і кілька хвилин побути на одинці з самим собою. Це і буде саме той невеличкий «час подумати»».

#ОрестГалицький #OREST #OrestGalitsky #URCNews #URCRadio

159 views0 comments

© 2020 All rights reserved by Music Relations INC.

Proudly created by BFG iTech

  • YouTube - Black Circle
  • SoundCloud - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle