В Києві спалахнула нова епідемія – вірус бандитизму


Останніми днями в столиці почастішали випадки хуліганських і бандитських нападів на громадян. Про це заявили кілька постраждалих з різних районів Києва. Напади було скоєно з метою відібрання коштів або грабунку. Схоже на те, що карантин і безробіття дається взнаки – у більшості населення закінчуються гроші, а як пророкували соціологи і аналітики, люди у яких немає грошей і роботи – виходять на стежку бандитизму і пограбувань.

В таку сумну ситуацію за останні кілька днів потрапили одразу декілька киян, які вийшли з дому під час карантину. Один з них, журналіст OBOZREVATEL Роман Груша. Він став жертвою нападу банди підлітків і зараз потребує термінової операції, оскільки в нього чотири переломи обличчя зі зміщенням і кілька черепно-мозкових травм. Зокрема, в діагнозі хлопця вказані: перелом виличного комплексу, перелом орбіти ока, перелом носа та назоетмоїдального комплексу, а також струс мозку й черепно-мозкові травми. Сайт закликає всіх небайдужих громадян долучитися до допомоги, адже тільки за дорогі імпланти необхідно заплатити 46 тисяч гривень, яких в хлопця нема. За словами Романа, напад трапився 27 березня о 19:30 на вулиці Драгоманова в Дарницькому районі Києва.


"На мене напали й побили троє осіб, незнайомі малолітки. В який божевільний час ми живемо. Сидів на лавці біля під'їзду. Підійшли три особи віком 16-18 років або десь так. Двоє сіли поруч, один став наді мною. Запитали, чи є цигарки, один одразу ж дістав ніж. Я сказав, що не палю. Почали питати, чи є гроші, що ховаю в кишенях. Я спробував встати", – згадує хлопець."Мене відразу штовхнув на лавку той, що стояв зверху. Посипалися образи, погрози. Я помітив, що одна людина біля магазину за цією ситуацією спостерігає. Зрозумів, що це найкращий момент, щоб діяти. Різко встав, і на мене з усіх боків посипалися сильні удари одразу в голову. Вони явно чимось займалися, тому що били сильно й точно. Начебто спробували мене наздогнати, але побачили, що я підбіг до магазину, і вирішили втекти", – додав він.

За словами Романа, біля магазину він попросив чоловіка-свідка викликати поліцію, але той проігнорував прохання. Реакція співробітниці магазину, куди журналіст зайшов за допомогою, виявилася ще більш моторошною.


"Зайшов у магазин, поливаючи все кров'ю, навіть не міг викликати швидку, бо залив весь телефон. Попросив продавчиню викликати поліцію та швидку. Вона сказала, що в неї немає телефону і взагалі мені треба йти, бо я відлякую клієнтів. З цього я просто був у шоці. Пізніше вона ще дістала телефон і дзвонила начальству, скаржачись на мене", – розповідає Груша.

В результаті потерпілому самому довелося викликати екстрені служби. Його одразу ж госпіталізували. Попереду в хлопця складні операції та безліч нових обстежень. Ще один випадок стався вже в Соломенському районі столиці з користувачем фейсбуку Максимом Кравчуком, на якого 31 березня було скоєно напад серед білого дня біля поліклініки, куди він приїхав до лікаря.

«Не скаржуся, але попереджаю, пацани і дівчата будьте обережні, серед білого дня сьогодні гоп-стоп біля поліклініки купа народу, виходжу з машини на парковці дивлюся в телефон в який кабінет мені йти. Ззаду «вибачте можна у вас запитати» повертаюся - удар в голову відскакую рефлекторно, тип хватає мій телефон, за що отримує від мене подачу з лівої в морду, починається потасовка, обертаюся їх троє. наздоганяють мене на клумбі, намагаюся відбиватися від всіх, зупиняються люди і пара машин, що їх і злякало ... викликаю 102 з екіпажем їдемо по дворах знаходимо одного з них 80% схожий, забрали на допит ... все закінчилося добре пару синців, болить рука, брудний одяг але… PS: локація Соломенка вул. Гарматна» Що ж, схоже, що разом с хвилею коронавірусу, столицю накриває ще одна руйнівна сила - хвиля бандитизму. Як сказав Дональд Трамп, «Погані часи часто дають чудові можливості». Очевидно, кожен розуміє це по-своєму.


Iформацію надано джерелом ukrrain.com


36 views

© 2020 All rights reserved by Music Relations INC.

Proudly created by BFG iTech

  • YouTube - Black Circle
  • SoundCloud - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle