MARIETTA ПРЕЗЕНТУЄ ЯСКРАВИЙ ГІМН ЛІТА-2020

Заціни соковиту новинку від співачки “Маракуйя”!



Виконавиця та радіоведуча Marietta презентує пісню “Маракуйя” та відео на неї.

За словами артистки, вона відразу зрозуміла, что ця композиція потребує реалізації в кліпі.

- Завдяки режисерці Інні Грабар та її ідеям ми використали найактуальніші та найтрендовіші ефекти мережі TikTok. Буде багато монтажних історій і рухів, які можуть стати “вірусними”! Думаю, вийшло щось неймовірне! - коментує Marietta.

Це не перша спільна робота виконавиці та кліпмейкерки; Грабар до цього відзняла для Marietta дві відеороботи. Та зараз вона відзначає: співачка дуже виросла та змінилася!

- Ця нова історія відкриває її з іншого боку! Я пишаюся тим, наскільки вона багатогранна! За цим цікаво спостерігати та допомагати їй “розкриватися”,- говорить Грабар.

Зйомки стали певним випробуванням для Marietta. “Літо” та сцени в басейні знімали не за самої літньої погоди. Окрім того, за короткий термін їй довелося змінити 21 образ!

- Я погоджуюся тільки на дуже цікаві для себе експерименти! В цьому кліпі мені було запропоновано зробити незвичний чубчик (в мене колись подібний був у 16 років), тому я погодилась - і вийшло дуже прикольно! Не люблю відвертої вульгарності, є красива сексуальність - і тут я можу поекспериментувати! - відзначила артистка “M1 Agency”.






13 views0 comments