Катерина Малицька надала нового звучання своїй пісніСпівачка Катерина Малицька, яка зараз активно готує декілька нових пісень для нової програми, вирішила дати нове дихання пісні, що була написана ще кілька років тому.


«…Робота над аранжуванням і зведенням пісні тривала за кордоном. Нам з командою було цікаво створити саме цю пісню з іноземними музикантами, відчути їхнє бачення українських мотивів. Результат перевершив наші очікування! Вони зробили чудове аранжування, а завдяки якісному і фірмовому звучанню «Черемшину» хочеться переслуховувати знову і знову.

Весною я планувала робити прем‘єри двох пісень і однієї відеороботи які наразі вже готові, хоча життя зараз у цілому світі вносить свої корективи...Але я зрозуміла, що людям зараз треба дарувати позитив, який підримає їх в цей час.


Пісня «Черемшина» була записана ще під час роботи над моїм сольним альбомом але виконувалась дуже рідко. Однак після виступу на шоу ЗАЛІСКА, де ця пісня мала шалений успіх і я зрозуміла, що її мають почути якомога більше людей.


Особливо зараз, коли нам всім потрібна підримка одне одного. Бо ця пісня про те, що життя триває незважаючи ні на що, і ми маємо радіти весні, нашим рідним і коханим які біля нас…Та все скоро стане на свої місця, і я з новими силами, з новою програмою і з новим балетом готова до нових подій і концертів.» - зазначила Катерина.


Переглянути оновлене звучання можна тут: https://www.youtube.com/watch?v=-lnIHY6XQDk37 views0 comments