У напівпрозорому боді: вагітна Джамала засвітила округлий живітВідома співачка готується вдруге стати мамою. Попри те, що Джамала не афішує стать та прогнозовану дату появи на світ малюка, вона з радістю ділиться змінами свого тіла. Так, зірка засвітила округлий живіт у новій домашній зйомці.


Джамала – одна з тих знаменитостей українського шоу-бізнесу, які ретельно дотримуються карантинного режиму. Зірка залишається вдома не лише заради свого здоров'я, а й заради майбутнього малюка. Під час другої вагітності співачка вирішила позбавити себе ризиків у період пандемії коронавірусу


На особистій сторінці в інстаграмі Джамала активно публікує нові світлини зі своєї квартири у Києві. Вона ледь не щодня влаштовує домашні зйомки у яскравих образах та з макіяжем. А сьогодні, 13 квітня, вирішила показати себе "ранкову". 


Перед камерою артистка позувала просто на підлозі без косметики на обличчі. На ній – широкі рвані джинси чорного кольору та обтисле нюдове боді з візерунками, яке дозволяє майбутній матусі показати своє тіло у повній красі. Легкий матеріал вбрання допоміг Джамалі акцентувати увагу на округлому животику. Ранкове сонячне проміння та щира усмішка співачки додали гармонії серії світлин. Аби побачити зірку в повній красі, гортайте вправо! 


Матеріал за даним 24tv.ua25 views0 comments