Улюблениці мільйонів сьогодні - 50Є люди, як зорі. Вони запалюються, світять, гріють, надихають, вибухають і стають суперновими на небосхилі своїх поколінь, країн і націй. Ірина Білик саме така. Їй сьогодні - 50!


З Вікіпедії відомо, що Ірина Білик "чотирьох років почала співати, з п'яти років займалася танцями та класичним балетом. Пісенну кар'єру розпочала з шести років в дитячому пісенному ансамблі «Сонечко», який активно гастролював по всьому СРСР, брав участь в дитячих та музичних теле- і радіопрограмах. Нишком від батьків, із семи років почала відвідувати музичну студію, займалась на сусідському фортепіано. У той же час вчилась у театральній студії... У десять років Ірина написала свою першу пісню."


У 1989 році майбутня зірка стає студенткою Київського державного музичного училища ім. Глієра, починає вчитися естрадному співу у популярної в СРСР у 70-ті роки Ліни Прохорової і бере участь у фестивалі «Червона Рута».


Рік по тому разом з гітаристом Юрієм Нікітіним створює гурт "Цей дощ надовго" і починає гостролювати. 

Восени 1995 Ірина Білик вирушає у перший в історії українського шоу-бізнесу концертний тур під назвою «Nova» і завершує його аншлагом у Національному палаці культури «Україна». А 22 серпня 1999  в рамках святкування Дня Незалежності України проводить сольний концерт у Лондоні, який також пройшов при повному аншлазі.


У 1997 році альбом Білик «Фарби» розійшовся в Україні рекордним тиражем - 1 млн примірників.

Пісні Ірини стають в Україні суперхітами: «Я розкажу», «Так просто», «Нова», Ти мій, "Нічия", "Парами", "Годі вже", "Просто літо", "Божевільна", "Одинокая", та інші.

У 2008 році співачка отримує звання Народної артистки України.


17 травня 2018 року до дня боротьби з гомофобією та трансфобією Ірина Білик випускає пісню «Не ховай очей» на підтримку ЛГБТ-спільноти.  

Не зважаючи на те, що у 2004 році співачка записала російськомовний альбом «Любовь. Яд», у свідомості українців Ірина Білик була і назавжди залишиться суто українською співачкою, зіркою, яка підняла українську естрадну пісню до світових стандартів шоубізнесу, першою започаткувавши на українській сцені театралізоване шоу.


На щастя, улюблениця мільйонів ніколи не вляпувалася у владу і скандали з нею пов'язані, не виступала на державних заходах країни-агресорки і не підтримувала владу запроданців і сепаратистів. Більше того, не оголошуючи цього, допомагала і допомагає сім'ям загиблих атовців.

У день її 50-річчя творчий колектив "URC Radio" бажає ювілярці міцного здоров'я, непохитного благополуччя, творчого натхнення і любові звідусіль.

З Днем Народження, Ірино Миколаївно! :)


Інформацію надано джерелом ukrrain.com


53 views0 comments