Що ми втратили з появою інтернетуОдна з британських газет опублікувала список « речей, які за останні роки вбило поширення повсюдно Інтернету» .


1. Важлива суперечка

Анонімність інтернет -користувачів, як виявилося, страшна річ . Дякуючи їй градус спору на форумах, в чатах і коментарях не опускається нижче тієї позначки, де люди можуть допускати, що людину, не згідну з тобою можна залишити в живих.

2. Прослуховування музичного альбому від початку до кінця

Навіщо слухати занудні 11 пісень на платівці тільки заради того, щоб дістатися до 12-го хіта. Можна відразу завантажити хіт!

3. Репутація і політичне майбутнє

Якщо політик мав необережність ляпнути дурість, у нього немає шансів це приховати. Сара Пейлін, наприклад, сказала кілька необережних фраз і поставила на своїй кар’єрі хрест.

4. Пунктуальність

Приходити на зустріч вчасно? Навіщо, адже завжди можна відправити повідомлення, що затримуєшся.

5. Хвилюючий досвід першої покупки журналу для дорослих

Тепер, щоб долучитися до таємниць дорослого життя, підліткам вже немає потреби боятися перед кіоском. З одного боку добре, а з іншого – і згадати нічого.

6. Телефонні довідники

Вам потрібно дізнатися, як подзвонити в паспортний стіл? «Яндекс » і «Гугл » давно поховали товсті книги з швидко застаріваючими номерами.

7. Міф про розумність котів

Горді тварини стали мішенню : в Інтернеті купа картинок з принижуючими їх гідність підписами.

8. Годинники

Тепер годинники потрібні тільки любителям похвалитися своїм добробутом. Решта дізнаються час за допомогою комп’ютера, мобільника і ще ста пристроїв з таймером.

9. Музичні магазини

Віддати 100 гривень за новий альбом Діми Білана або безкоштовно скачати його у інтернет- піратів? Вибір начебто очевидний, так?

10. Паперові листи

Ще трохи і електронна пошта остаточно зникне навіть у найвіддаленіших куточках світу. Листоноші остаточно перетворяться на рознощиків пенсії.

11. Гарна пам’ять

Запам’ятовувати дати і черговість президентів і царів з появою «Вікіпедії» перестало бути однозначною гідністю. Хвилина за комп’ютером і ви знаєте про Бородінську битву навіть більше, ніж її учасники.

12. Вільний час

Вільний час став синонімом часу проведеного в Інтернеті. Ну а куди його ще витрачати? У вікно дивитися?

13. Фотоальбоми і слайди

Facebook і «ВКонтакте » давно замінили сімейні альбоми. Так фотки з Єгипту і друзям показувати зручніше і місця в будинку вони не займають.

14. Спільний перегляд телепередач

Часи, коли під час показу чергової серії «Місця зустрічі змінити не можна» порожніли вулиці вже не повернуться. Зараз в Інтернеті можна будь-яку телепрограму подивитися в будь-який час.

15. Енциклопедії

Поховані поряд з телефонними довідниками.

7 views0 comments