Незмінна декорація кожного святкування: повітряні кульки (як обрати якісні?)


Повітряна кулька - це неодмінний атрибут багатьох свят, найчастіше дитячих. На перший погляд може здатися, що в цьому предметі не криється жодних секретів, а використовувати його гранично просто. Однак для того, щоб продовжити "життя" повітряних куль і уникнути неприємних сюрпризів під час свята, бажано все-таки знати деякі тонкощі їх використання.

Незвичайні кулі для будь-якого свята

Хоча латексні кулі навряд чи коли-небудь перестануть бути популярними, але саме кулі фольговані дарують оформлювачам абсолютно нові можливості для святкового оздоблення залу або відкритого майданчика. Наприклад, на дитячих святах можна часто побачити дуже незвичайні фольговані кулі у вигляді тварин або казкових персонажів. Вони наповнені гелієм, але не летять вгору завдяки прикріпленого до нижньої частини вантажу. Такі кулі дуже рухливі і точно сподобаються будь-якій дитині.

Дуже ефектно виглядають світлові кулі, особливо популярні на різних молодіжних вечірках і весіллях. Використовувати їх завжди безпечно, оскільки гелій який знаходиться всередині кульки не може спалахнути. Вельми кумедними є так звані "співаючі" кулі, що видають певну мелодію при несильному ударі. Вони часто мають великі розміри і дуже довго не здуваються, так що після свята їх можна сміливо використовувати ще деякий час.

#кульки #факти

24 views0 comments