Головні питання і відповіді: як швидко набрати вагу або схуднути?


Ніхто не буде спростовувати факт, що якщо людина хоче схуднути, потрібно обмежити себе в їжі. А ось що робити людям, які хочуть поправитися? Як швидко набрати вагу дівчині в домашніх умовах? Для цього не досить просто почати їсти все без розбору. Потрібно враховувати ряд чинників, про які ми сьогодні і поговоримо.

Як набрати вагу? Світова проблема

Природно, щоб набрати масу, слід споживати висококалорійну їжу. Ідеальна дієта, на думку маститих дієтологів – білково-вуглеводна. Дівчата повинні включити в свій раціон харчування ніжне куряче м’ясо, а краще грудку, молочні продукти, хліб, булочки, макарони, нешліфований рис. Саме такий раціон харчування дозволить вам не тільки набрати вагу, але і зробить вас міцнішими та витривалішими. На особливу увагу заслуговують жири рослинного походження. Наприклад, можна на ранок зробити собі бутерброд з вершковим маслом.

Якщо перед вами стоїть одна мета – набрати вагу як можна швидше без шкоди для свого здоров’я, переключіться на борошняну продукцію. Якщо ви хочете набрати 4 кілограми за місяць, вам слід щодня вживати на тисячу кілокалорій більше, ніж ваша норма. У цьому-то вся і проблема, що норма у всіх різна. Але це можна вирішити. Просто збільште свою звичну порцію до 1,5. Наприклад, якщо ви раніше з’їдали одну тарілку, то сьогодні збільште до 1,5. Ще один важливий момент – це час прийому їжі. Складіть для себе графік, слідуючи йому щодня. Ваш організм швидко адаптується під нього, і ви самостійно включите режим набору ваги.

Як скинути вагу?

Якщо ви не хочете особливо обмежувати себе в їжі, але ваша основна мета – це якомога швидше схуднути, то вам доведеться дуже сильно постаратися. У цьому можуть допомогти інтенсивні фізичні тренування. Ще один не менш важливий фактор – це здоровий і повноцінний сон. З їжі віддавайте перевагу овочам, які мають низьку калорійність, вуглеводи потрібні організму, але їх кількість варто обмежити на половину від звичної вами норми. Цукерки та солодощі можна взагалі виключити. Замість чаю з цукром можна пити напій з медом.

Кількість споживаних овочів для дівчат, які прагнуть схуднути – 400 грам. Не варто відмовлятися від молочної та кисломолочної продукції, яка просто необхідна під час інтенсивних фізичних навантаженнях. Особливу увагу необхідно приділяти жирності, яка повинна бути мінімальною. Якщо немає часу ходити у фітнес клуб, можна спокійно займатися вдома. Часу у вас це багато не займе. Цілком достатньо 30 хвилин в день. Чудовий результат дає звичайний біг. З фізичних вправ віддайте перевагу: віджиманню, підтягуванню, присіданню. Весь комплекс виконуйте в кілька підходів, відпочинок між ними по 1-2 хвилини.

Нічого складного немає у жодному випадку, головне – ваше бажання!

#дієта

51 views0 comments