Деградація особистості: як не опуститися на дно?


Ми приходимо в цей світ для того, щоб зробити щось хороше, прожити цікаве і чесне життя, принести користь соціуму. Навряд чи Бог, Дарвін, Вищий Розум (хто у що вірує) створив людину для того, щоб помилуватися на її деградацію. Це вже самі людські особини (на щастя, не всі) так по-дурному розпоряджаються своїм життям.

12 способів, як не допустити деградацію особистості:

Багато читати. Саме в книгах міститься мудрість, яка не допускає всихання наших мізків, а процес деградації часто починається саме з них.

Дбати про свою зовнішність. Навіть якщо всілякі біди оточили вас, зробіть так, щоб вони злякалися вашої краси, стрункого підтягнутого тіла, модного одягу. Не йдіть на поводу у поганих звичок. Алкоголь, наркотики, сигарети, навіть ожиріння - заняття негідні нормальної людини.

Вірити в краще. Похмурі песимісти - перші кандидати в групу закінчених особистостей. У будь-якій ситуації потрібно бачити світло в кінці темного тунелю і всіма силами прагнути його наблизити.

Любіть. Батьків, друзів, свою другу половинку, тварин, життя, врешті-решт. Закохана людина не страждатиме від деградації особистості.

Не вбирайте в себе всі страждання світу. Більшість песимістичних особистостей аргументують свій стан: «Світ такий жорстокий, навіщо боротися, навіщо жити і т.д.». Можете чимось допомогти - допоможіть, якщо ж ні - не рефлексуйте над чужою трагедією.

Саморозвиватися. Книги, курси, класичні навчальні заклади не дозволять вам піти на дно.

Вірте в те, що за всі скоєні злодіяння обов'язково піде розплата. Більшість лиходіїв скоюють злочини, тому що відчувають безкарність, як перед законом, так і перед вищим судом.

Не ігноруйте норми моралі. Не можна брехати, красти, заздрити, пліткувати, робити гидоти. Все це щодня руйнує вашу особистість.

Не лайтесь. Погані слова розвалюють нашу душу, виганяють з нашого гаманця гроші, не кажучи вже про те, що перетворюють нас в приматів!

Не забувайте про правила пристойності. Колупання в носі, прилюдне чухання геніталій, гучне позіхання з відкритим ротом, плямкання, облизування тарілки - це вже явні ознаки деградації особистості.

Ніколи не опускайте руки. Навіть якщо все у вашому житті погано зараз, ви в змозі перевернути ситуацію з ніг на голову і поліпшити своє становище. Просто ви обираєте інше: опустити руки й опуститися на саме дно.


128 views0 comments