Нові способи схуднення без навантажень


Нещодавно світ вразила новина від вчених про те, що є спосіб схуднути, який не вимагає спортивних навантажень. А саме: результати досліджень довели, що прийом ванни здатний досить ефективно спалювати калорії. Ця інформація вразила як не особливо старанних, так і фітнес-фанатів. Тому ми зібрали список дієвих неспортивних методів, які відмінно спалюють калорії, інформує Ukr.Media.

Активність

Ні, це не те, про що ви подумали. Мова йде не про спортивну активність. Чи знаєте ви, що є речі, які дуже дратують оточуючих, але допомагають вам худнути? Коли ви похитуєте ногою, закидаєте ногу на ногу, постійно поправляєте зачіску, активно жестикулюєте, занадто поспішайте кудись — ви не тільки передаєте світу свій оптимізм чи стурбованість, але і сприяєте зниженню ваги. Численні дослідження доводять, що сованню на робочому місці сприяє спалюванню калорій в десять разів більше, ніж якщо ви просто сидите. Висновок: ніколи не припиняйте рухатися. Постійний рух навіть під час сидіння на робочому місці є своєрідною формою кардіо.

Зелений чай

Ми вже звикли до того, що якщо черговий лайфхак для схуднення звучить дуже просто — швидше за все, це чергова брехня. Між тим, дослідження доводять, що вживання протягом дня великої кількості зеленого чаю має істотний вплив на загальний вміст жиру в організмі. Експеримент, який проводили на здорових тайських чоловіків, допоміг з'ясувати: ті, хто пили зелений чай, спалювали в середньому на 183 калорії більше, ніж ті, хто цього не робив. Експерти стверджують, що поліфеноли зеленого чаю багаті антиоксидантами і допомагають тілу ефективно розщеплювати жирові відкладення. Крім того, дослідники повідомляють, що для досягнення видимих змін слід пити від трьох чашок зеленого чаю в день.

Потовиділення

Гаряча ванна, лазня та інфрачервона сауна також здатні змусити калорії танути. Так, один 45-хвилинний сеанс у сауні, навіть якщо ви будете сидіти нерухомо, спалює стільки ж калорій, як 5-6 км пробіжки. Як варіант, можна відвідати процедуру з використанням інфрачервоної ковдри і втратити при цьому від 800 до 1600 калорій за 55 хвилин. До речі, прихильницею цього методу є Селена Гомес. Дійсно, експерти стверджують, що активне потовиділення можливо завдяки виведенню рідини з організму. Однак цей лайфхак не слід використовувати в якості постійного способу для зниження ваги. А ось в якості експрес-методу він підійде ідеально і майже незамінний.

Прибирання житла

Мабуть, це найменш приємний з усіх способів. Мало хто може назвати себе великим шанувальником прибирання. Тим не менш, ви повинні знати: коли ви миєте підлогу, посуд, чистите сантехніку або перебирає речі — ви активно спалюєте жирову тканину. Дрібні побутові турботи і прибирання здатні спалювати близько 100 калорій на годину. Разом з тим, не варто покладати на це дуже великі надії: дослідження 2013 року показало, що люди, які розраховують виключно на спалювання калорій під час прибирання, важать більше інших.

Розмова телефоном

З важливою приставкою: спілкування по мобільному має відбуватися переважно під час ходьби. Тобто тепер замість того, щоб завалюватися на ліжко з телефоном в одній руці, і круасаном — в інший, привчіть себе прогулюватися по квартирі протягом усієї розмови.


7 views0 comments