10 ПРИЧИН ПОЛЮБИТИ БАНАНИ


Велика кількість корисних речовин роблять банани обов'язковим елементом вашого здорового раціону. Окрім цього, що може бути простіше, тримати в холодильнику в'язку бананів, щоб швидке перекушування завжди було під рукою. А щоб ви остаточно закохалися в ці заморські ласощі, перерахуємо всі корисні властивості бананів.У бананах міститься багато клітковини, що благотворно впливає на процес травлення. Сахароза і фруктоза забезпечує організм великим запасом енергії, що дозволить вам тренуватися довше звичайного і не відчувати втоми. Окрім цього в банана є ще 20 причин, щоб зробити його продуктом номер один.

1. Боротьба з депресією. У банані міститься велика кількість триптофану – речовини, яка в організмі розщеплюється на серотонін. Як відомо серотонін – один з нейромедіаторів, що викликають відчуття щастя. Тому, ївши банани, ви зможете поліпшити свій настрій.

2. Джерело енергії. Поглинаючи банани перед тренуванням, ви забезпечуєте себе достатнім запасом енергії, щоб займатися найефективніше. Завдяки бананам вам не потрібно буде переживати так само і про рівень цукру в крові.

3. Безпека. Так само завдяки бананам ви забезпечите себе від можливих судом литкових м'язів під час тренувань.

4. Зміцнення. Банани здатні затримувати кальцій в організмі. Таким чином, він не виходить з тіла разом з сечею, а залишається в організмі і укріплює ваші кістки.

5. Банани для дівчат. Знову-таки завдяки серотоніну і іншим корисним речовинам, банани відмінно знімають симптоми ПМС. З'ївши банан, ви позбавитеся від напруги і поганого настрою так само завдяки тому, що рівень цукру у вас в крові збільшиться.

6. Здоров'я. Банани не лише покращують настрій. Вони благотворно впливають на нервову систему, запобігають появі набряків, допомагають позбавитися від зайвої ваги і навіть захищають від розвитку цукрового діабету.

7. Завдяки великій кількості заліза, що входить в склад, банани – просто незамінний продукт для страждаючих анемією.

8. Калій, який входить до складу бананів, допомагає значно зменшити ризик інфаркту і інсульту, покращує стан кров'яних судин і бореться з гіпертонією.

9. Банани покращують травлення не лише завдяки клітковині. Пектини і хелати, що входять в їх склад, виводять токсини і інші шкідливі речовини з організму, що покращує травлення.

10. Ще одна корисна властивість бананів – поліпшення мікрофлори кишечника. Банани стимулюють розвиток корисних бактерій травній системі, а завдяки ферментам, що входять до складу бананів, живильні речовини, що поступають з іншою їжею, засвоюються організмом набагато швидше.


5 views0 comments