Alyona Alyona увійшла до списку найбільш перспективних реперок за версією HighsnobietyНімецьке агентство Highsnobiety опублікувало десятку перспективних реп-виконавиць зі всього світу. До рейтингу потрапила й українська співачка Альона Савраненко, більш відома під псевдонімом Alyona Alyona.


Видання Highsnobiety зазначило, що українська реперка пройшла довгий шлях, перш ніж стати популярною. Протягом багатьох років Олена Савраненко спробувала себе в різних професіях: від шкільного вчителя до касира.


"Її іронічні ролики зі сценами катання на водних мотоциклах і читанням репу з друзями набрали мільйони переглядів, довівши, що великий реп дійсно може подолати мовні бар'єри", – йдеться у виданні.


Реперкаувійшла до європейського рейтингу 30 Under 30Українська реперка Alyona Alyona увійшла в список Forbes 30 Under 30від журналу Forbes. До цього списку входять 30 знаменитостей, які до 30 років зуміли підкорити світ та зробили потужний прорив у своїй кар'єрі. Також вона сталачи не першою серед українських артисток, про яку написав The New York Times.


Матеріал за даними 24tv.ua
19 views0 comments