IT Expert System - провідний лідер з кадрової підготовки і постачання персоналу та послуг у сфері IT


Бажаєте змінюватись і розвиватися так само стрімко як технології? Тоді використовуйте їх!

Школа тестування програмного забезпечення IT Expert System проводить навчання в напрямку тестування програмного забезпечення. Першою сходинкою у галузі IT (Information Technologies) є фах тестувальника програмного забезпечення.

За наявності навичок користувача комп’ютерної техніки та знань англійської мови на необхідному рівні, фах тестувальника можуть опанувати люди з різною освітою, різного віку і з різним досвідом в ІТ.

Школи тестування програмного IT Expert System забезпечення відкриє дорогу в ІТ галузь для людей, які мають дотичні кваліфікації або інтерес до ІТ, але не мали можливості отримати необхідні компетенції

Школа тестування програмного забезпечення створена досвідченими професіоналами, які пройшли процес становлення у американських ІТ компаніях. Навчальна програма максимально наближена до потреб практичної роботи в проектах.

Метою даної школи є підготовка висококваліфікованих спеціалістів за напрямком тестування (QA - Quality Assurance). Охочим пропонують курси для підготовки фахівців у галузі тестування програмного забезпечення від базового до професійного рівня.

триває набір у наступні групи.

Викладачі - Спеціалісти галузі брать участь у навчальному процесі та надавють вичерпну інформацію сприяють подальшому працевлаштуванню.

Центр надає широкий спектр ІТ-курсів: - IT management - E-Commerce - Big Data, - Quality Assurance - System Engineering - Office Administration - Artificial Intelligence - Robotic Та багато іншого

За 4 роки існування, спеціалісти школи вже допомогли сотням студентів. У школі Вас підготують до ІТ-бізнесу, забезпечать підтримкою і допоможуть отримати високооплачувану роботу. Отож, Чому ви чекаєте? Телефонуйте прямо зараз: 847 350 9034 Детаті на сайті: itexps.com

При реферальному посилання на #URCradio - вагомі знижки на навчання!!!

IT Expert System - ПРИВІЛЕЇ ДЛЯ ОБРАНИХ.

#Технології #QAtesters #QAEngineer #QualityAssurance

12 views0 comments