Благодійна організація Ukrainian National Women’s League of America


Благодійна організація Ukrainian National Women’s League of America це об’єднання українських жінок, прагнучих допомоги та сприяти розвитку державних лікувальних закладів в Україні, пропонуючи фінансову матеріальну та іншу благодійну допомогу, а також виступає відкритою спільнотою, яка сприяє творчості та винахідливості молоді в Чикаго проводячи благодійні заходи, метою яких є збір необхідної допомоги та коштів на придбання медичного обладнання для немовлят.

Ми пишаємось тим, що являємось організацією, яка підтримує та сприяє розвитку охорони здоров'я та благодійній діяльності. У цьому дусі соціальної справедливості ми прагнемо підвищити рівень поінформованості та фінансування для багатьох дитячих клінік в Україні, де це буде справді необхідним адже велика кількість новонароджених дітей потребує оперативного втручання яке досить часто залежить від спеціального необхідного обладнання. Крім того, ми також виступаємо в якості дуже необхідного ресурсу для сімей, які хочуть приймати співучасть з України.

Благодійна організація - Союз Українок Америки, відділ 140 імені Лесі Українки, учасниці якої є молоді дівчата, які об'єдналися несучи спільну ціль та мету - допомога дітям в Україні, а саме сприяння та збір коштів для:

- придбання медичного обладнання для новонароджених дітей та;

- допомога у лікуванні важкохворих дітей.

За півроку їм вдалося вже зібрати кошти і закупити обладнання для інтенсивної терапії немовлят, народжених з критично малою вагою раніше терміну для лікарні у місті Чорткові. А також допомогли у лікуванні кільком діткам. Учасниці організації відразу поставили наступну ціль та з великими зусиллями і боротьбою прямують їй на зустріч, тому що дивлячись на маленьке беззахисне і хворе немовля, хочеться неба прихилити і щоб в нього все було добре, але часом є випадки коли життя тієї дитини залежить не тільки від негайного втручання лікарів а також і особливо від необхідного обладнання, адже ситуація в багатьох лікарнях України є складною, і вони не мають змоги надати все необхідне щоб врятувати чи підтримувати життя маленьких янголят.

Підтримайте будь-ласка молодих та небайдужих активісток складаючи благодійні пожертвування та розповсюджуючи інформацію про їх благі наміри і мету. Пожертви можна скласти вносячи кошти на рахунок в банку Самопоміч

Деталі за телефоном! +1 773 677 4549


50 views0 comments