Наталія Валевська святкує ювілею презентуючи нову пісню: «Рідна моя сім’я»Саме сьогодні українська співачка Наталія Валевська святкує свій День народження та з нагоди цього презентує пісню, яку пережила на власному досвіді - «Рідна моя сім’я» .

«Коли людина проходить певний відрізок свого шляху, рано чи пізно вона розуміє, що найголовніше, не гроші чи здобутки, а саме - рідна сім’я. Не зважаючи на відстань, люди, кровні родичі, родина, повинні тримати зв’язок. Це наше коріння, це те, що є святим. Сім’я - це дар Божий, на жаль, не усі мають батьків, братів сестер та рідних людей. Пісня про найтепліше, найдорожче серцю, про родину», - коментує співачка

Наталія зізналась, що пісня по суті є біографічною, адже у ній розповідається історія людини, яка виїхала за кордон за певних життєвих обставин , завжди з вірою у серці думає про Батьківщину та свої близьких людей. «Рідна моя сім’я» написав Назарій Гук (більш відомий як Юлік) у співавторстві зі співачкою.

(на фото Назарій Гук та Наталія Валевська)


«За певних обставини , які виникли в Україні, деякі люди були змушені виїхати за кордон та шукати кращої долі, хоча діти залишились тут, так трапилось і у мене. У цій пісні, я також побачила свою матусю, яка проживає за кордоном», - доповнює Наталія.


Саме мама , за словами артистки, першою почула пісню та написала особливий меседж, який викликав у Наталії хвилювання та певний щемливий момент. Для співачки мама - це перший слухач та головний суддя.


Окрім прем’єри нової пісні, артистка святкує своє 40-річчя, та запевняє, що

все що вона робить, задля одного - піднімати людям настрій, заряджати щастям та позитивом.

«Для мене творчість - це особливий психоемоційний стан, який, я переживаю через себе. Коли я бачу людей у залі, дивлюсь у очі та чую оплески - це дарує сенс, щастя та незабутні емоції», - резюмувала співачка

Додамо , що зараз співачка перебуває на відпочинку у Закарпатті , де набирається сили та відновлюється перед гастролями та корпоративами. Своє перебування Наталія активно транслює шанувальникам у соц.мережах, адже так вона тримає зв’язок та є відкритою перед ними.


Образ обкладинки пісні "Рідна моя сім'я" від видатної української художниці Оксани Фурси.


Музична прем'єра:


18 views0 comments